Marketwise turundusagentuur

Marketwise OÜ on turundusagentuur, mis soovib läbi turundusteenuste pakkumise aidata oma koostööpartneritel leida uusi kliente, tõsta oma brändi tuntust ning korraldada oma turundustegevust teadlikumalt. Oleme tulemustele orienteeritud ettevõte ning soovime, et meie partnerite turunduseelarvet kasutatakse efektiivselt, seetõttu lähtume turundustegevuste ja -kampaaniate planeerimisel eelkõige numbritest. Kuigi tore on teha “ägedaid” asju, siis on oluline osata hinnata nende tegelikku tulu ettevõttele. Teame kuidas käib töö nii väikses ettevõttes kui ka suures kontsernis ning seega leiame kiiresti ühise keele.

Võta meiega julgelt ühendust, kui Sul on tekkinud küsimusi või mõtteid, kuidas oma ettevõtmistele veelgi rohkem tähelepanu saada!

Merily Loimet
Merily Loimet
Partner

Turundus paneb Merily silmad särama! Ägedad ideed ja põnevad lahendused sünnivad just sellest, kui igat tegevust tehakse kirega ja see on Merilys olemas. Lisaks loovusele, mida turundus nõuab, on Merilyl olemas ka nn numbrite tundmise oskus. Analüütiline mõtlemine on tänapäeval turunduses väga oluline, kuna numbreid tuleb osata tõlgendada, mitte lähuda ainult sisetundest. Merily on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna magistriõpppe turunduse ja juhtimise suunal, töötanud mitu aastat finantsasutuses analüütikuna ning lisaks olnud mitmes ettevõttes turundusjuhi rollis.
Uute ideede ammutamiseks meeldib Merilyle väga reisida ja teha sporti, olgu selleks korvpall, jalgrattaga sõitmine ja hoopiski jooskmine. Kui pea on väsinud, siis liigutamine aitab alati saada uut energiat!

Merily Loimet
Partner
Martin
Martin Loimet
Partner

Turundus ja digitaalne maailm on Martini jaoks olulisel kohal olnud juba aegadest algustest. Teekond numbrite ja ettevõtluse maailma sai alguse majandusõpingutega Tartu Ülikoolis, mille järel ootasid väljakutsed finants- ja tööstussektoris nii pearaamatupidaja kui ka finantsanalüütikuna. Ühel kenal suvepäeval ei olnud aga võimalik enam turunduskihku alla suruda ning nii oligi sündinud otsus keskenduda sellele, kuidas moodsa aja tööriistu kasutades ettevõtete äritegevust edendada. Seni pole igatahes põnevusest puudus olnud!

Kuidas aga Martin vaimu puhkab? Seda on kõige parem teha sportides, olgu selleks võrkpall, jalgrattaga sõitmine või hoopis midagi muud - kõik sobivad! Loomulikult on omal kohal ka head raamatud klassikutelt, huvitavate inimeste elulugudest või hoopis kunstist!

Martin Loimet
Partner
Marten Lombiots
Projektijuht

Martenile pakub väga huvi psühholoogia ja inimeste käitumine, mida saab väga hästi rakendada ka turunduses. Ta on õppinud Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis ettevõtlust ja projektijuhtimist ning lisaks varasemale turundusalasele tööle omab pikaajalisi kogemusi müügivaldkonnas. Põnevad ideed ja loovad mõtted on Martenile väga omased, mis kõik kokku ongi toonud ta turunduse juurde, kus on võimalik ühendada nii oma oskused kui ka kirg.
Vaba aja pühendab Marten spordile, kas siis seda vaadates või ise trenni tehes. Kõige lemmikumaid viise enda laadimiseks ja liigutamiseks võib pidada jõusaali, looduses jalutamist või jooksmist. Veel meeldib Martenile lugeda raamatuid psühholoogiast, edukatest inimestest ja ettevõtlusest – eks ikka selleks, et olla elukestvas õppes ja pakkuda meie koostööpartneritele uusi ja huvitavaid turundusideid!

Marten Lombiots
Projektijuht